Kolik si chcete půjčit?
500 Kč250000 Kč
Základní údaje
infoMobil zadávejte ve tvaru: 602123456
infoZde vám zašleme doplňující informace
infoZadávejte ve tvaru 8805221234
Adresa

Zaškrtněte souhlas s poskytnutím osobních údajů:

Zpracování os. údajů pro účely poskytnutí služby

Vyplněním a odesláním formuláře poskytuji své osobní údaje vyplněné do formuláře společnosti Bezvafinance s.r.o., IČO: 24186104, se sídlem Revoluční 724/7, Staré Město, 110 00 Praha 1 a beru na vědomí, že je bude jako správce osobních údajů zpracovávat pro účel poskytování služby zpracování žádosti dle OBCHODNÍCH PODMÍNEK a účel přímého marketingu obdobných výrobků nebo služeb, a prohlašuji, že jsem se seznámil/seznámila s PODMÍNKAMI ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ, které obsahují podrobné informace o zpracování osobních údajů.

Souhlas se zpracováním os. údajů pro marketingové účely

Zaškrtnutím udílím obchodní společnosti Bezvafinance s.r.o., IČO: 24186104, se sídlem Revoluční 724/7, Staré Město, 110 00 Praha 1, jako správci osobních údajů („Správce 1“) a obchodní společnosti Hyperia s.r.o., IČO: 47136961, se sídlem Na bráne 8665/4, Žilina 010 01, Slovenská republika, jako správci osobních údajů („Správce 2“) souhlas se zpracováním mých osobních údajů vyplněných do formuláře v rozsahu jméno, příjmení, adresa, věk, e-mailová adresa, telefonní číslo a údajů o mojí internetové aktivitě zaznamenané prostřednictvím cookies a IP adresy pro účel přímého marketingu formou zasílání obchodních sdělení o produktech či službách Správce 1 nebo Správce 2 nebo obchodních partnerů jednoho ze Správců. Současně prohlašuji, že jsem se seznámil/seznámila s PODMÍNKAMI ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ, které obsahují podrobné informace o zpracování osobních údajů. Tento souhlas uděluji dobrovolně a mám právo jej odvolat.

Souhlas se zpracováním os.údajů pro marketingové účely Lemony trade s.r.o.

Zaškrtnutím udílím obchodní společnosti Lemony trade s.r.o., IČO: 29043026, se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, jako správci osobních údajů („Správce“) souhlas se zpracováním mých osobních údajů vyplněných do formuláře v rozsahu jméno, příjmení, adresa, věk, e-mailová adresa, telefonní číslo a údajů o mojí internetové aktivitě zaznamenané prostřednictvím cookies a IP adresy pro účely přímého marketingu formou zasílání obchodních sdělení o produktech či službách Správce nebo obchodních partnerů Správce. Současně prohlašuji, že jsem se seznámil/seznámila s PODMÍNKAMI ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ, které obsahují podrobné informace o zpracování osobních údajů. Tento souhlas uděluji dobrovolně a mám právo jej odvolat.

Prosím počkejte, snažíme se pro Vás vybrat co nejlepší nabídku, může to trvat až 30 sekund.